750 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Yeni

FLASTER SÖKÜCÜ SPREY SCHUTZ PLUS + 50 ML

0 yorum

Lütfen Telefon İle Teyit Ediniz

Sipariş üzerine hazırlanmaktadır.

Kontrola tabii kimyasal madde olduğu için özel kullanım taahhütnamesi gerekmektedir.

VAR

Adet

Ürün Bilgileri

1-Yapışkanlı yara örtülerinin, flasterlerin ve diğer yapışkanlı ürünlerin çıkartılması: SCHUTZ PLUS SPREY, yapışkanlı yara örtülerini, flasterleri ve diğer yapışkanlı ürünleri acısız ve travma yapmadan ciltten birkaç saniyede çıkartır.

2-Kolostomi torbalarının çıkartılması: Dışarıya herhangi bir sızıntı olmaması için kolostomi torbalarının yapışkanı çok kuvvetlidir. Kolostomi torbalarını çıkartmak ciltte travma oluşmasına ve acıya sebep olmaktadır. SCHUTZ PLUS SPREY, bu torbaların kuvvetli yapışkanı birkaç saniyede ağrısız ve travmaya neden olmadan çıkartır.

3- Prezervatif sondaların ve tüp tutucuların çıkartılması : Prezervatif sonda sabitleyicileri ve tüp tutucular yapışkanı çok kuvvetli bantlarla cilde yapıştırılır. SCHUTZ PLUS SPREY bu bantların kuvvetli yapışkanını birkaç saniyede ağrısız ve travmaya neden olmadan çıkartır.

Cilt dostudur. Medikal yapışkanların ciltte oluşturduğu yan etkileri ortadan kaldırır. En güçlü yapışkanı ve etkileri ortadan kaldırır. En güçlü yapışkanı ve yapışkan artıklarını anında çıkarmada endikedir. Bir sonraki uygulamaya temiz bir zemin hazırlar. Bir sonraki uygulamada, uygulanacak malzemenin yapışkanını etkilemez. Biouyumludur.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.